Żegliński na 14. Multimedia Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych w Częstochowie

Dwa filmy naszego absolwenta Mateusza Żeglińskiego dostały się na 14. Multimedia Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych w Częstochowie.

Filmy „Siłacz” oraz „Zielony i Czarny” zostały zakwalifikowane do Konkursu Głównego do kategorii Film Dokumentalny. Przyjęto razem 39 konkursowych filmów fabularnych i dokumentalnych z całego kraju, wszystkie je łączy jedno – optymistyczny wydźwięk.

Lista wyselekcjonowanych filmów:
http://happyend.multimediaoff.pl/program/

„Zielony i Czarny” będzie poprzedzać pokaz najnowszego filmu Janusza Majewskiego „Ekscentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” w Kinie Iluzja 14 października o 19.00.

„Siłacza” będzie można zobaczyć w Kinie Iluzja 12 października o 19.00 w bloku wraz z filmem „Moje córki krowy” Kingi Dębskiej.

Etiuda dokumentalna „Zielony i Czarny” powstała w Pracowni Malarskiej prof. Kamila Kuskowskiego i dr Zbigniewa Rogalskiego, a etiuda „Siłacz” w Pracowni Fotomediów dr hab. Łukasza Skąpskiego i mgr Pawła Kuli.

Mateusz Żegliński jest tegorocznym absolwentem studiów magisterskich kierunku Grafika specjalność Multimedia Wydziału Malarstwa i Nowych Mediów.

4. fotos silacz0 2-screen-zielony-i-czarny0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *