Wystawa malarstwa dr Sylwii Godowskiej pt. „Bliscy Bliskie”

Galeria Kafle | ul. Koński Kierat 16 | Szczecin

 

Związek Polskich Artystów Plastyków zaprasza na wystawę Sylwii Godowskiej pt. „Bliscy Bliskie”, w Galerii Kafle, ul. Koński Kierat 16 w Szczecinie. Serdecznie zapraszamy!
Magdalena Seredyńska – kurator wystawy

O wystawie:
Tematem prac są Ludzie pojawiający się w mojej najbliższej rzeczywistości. ,,Bliscy” ważni uczuciowo i sytuacyjnie, a także przedmioty, formy ,,Bliskie” bo użytkowe, atrakcyjne, potrzebne w moim otoczeniu. Są niezbędne razem i osobno, a zdarza się, że stają się jednocześnie pierwszoplanową treścią w przestrzeni obrazu.

O autorce:
Sylwia Godowska – urodzona w Sławnie. Skończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych na kierunku Wystawiennictwo. Studia w Wyższej Szkole Sztuki Użytkowej w Szczecinie. Dyplom magisterski w Pracowni Ilustracji u prof. Grzegorza Marszałka w Wyższej Szkole Sztuki Użytkowej w Szczecinie (2001). Zajmuje się rysunkiem, malarstwem, ilustracją malarską i plakatem. W 2006 stypendystka Urzędu Marszałkowskiego.
Ważniejsze wystawy: Marianowska Droga Krzyżowa (Marianowo) 2009, XIII Muz (Szczecin) 2006, Galeria Zadra (Warszawa) 2009, Galeria Mała (Szczecin) 2011, Klub Delta (Szczecin) 2012.

Wstęp wolny.

Wydarzenie na portalu Facebook – https://www.facebook.com/events/344335996028431/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *