Wystawa Końcoworoczna Katedry Grafiki Projektowej na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie

24 czerwca 2016 | piątek | godzina 16.00 | Muzeum Techniki i Komunikacji | ul. Niemierzyńska 18a | Szczecin

Katedra Grafiki Projektowej działająca przy Wydział Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie zaprasza na wystawę końcoworoczną prac studentów z roku akademickiego 2015/2016, która odbędzie się w Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie – Zajezdnia Sztuki.

Na wystawie zobaczyć będzie można efekty rocznej pracy studentów kształcących się na specjalności grafika projektowa m.in.: projekty stron internetowych, animacje, plakaty, ilustracje, identyfikacje wizualne, znaki graficzne, książki i inne formy realizowane przez studentów.

Katedra Grafiki Projektowej na Wydziale Sztuk Wizualnych jest jednostką złożoną z pracowni i przedmiotów ściśle powiązanych z ogólnopojętym projektowaniem graficznym wraz z wszystkimi jego dziedzinami. Podstawowym jej celem jest kształcenie profesjonalnych projektantów – artystów potrafiących twórczo i oryginalnie realizować swoje idee w oparciu o aktualny cyfrowy i analogowy warsztat pracy. Katedra przygotowuje studenta do pracy w studiach projektowych, agencjach reklamowych i interaktywnych, wydawnictwach jak i do indywidualnej, kreatywnej drogi twórczej.
wystawa koncoworoczna
Więcej o Katedrze Grafiki Projektowej na stronie
www.aswsw.eu/grafika-projektowa/

Wydarzenie na portalu Facebook
https://www.facebook.com/events/960259960756446/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *