Wyjątkowy Dzień Matki w Galerii R+

Akademia Sztuki w Szczecinie zaprasza Matki i ich Dzieci, zwłaszcza dorosłe, do wspólnego zdjęcia, które wykonywać dla Państwa będą artyści fotograficy z Wydziału Sztuk Wizualnych oraz Agnieszka Babińska, doktorantka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Wydarzeniu towarzyszy wystawa fotografii Agnieszki Babińskiej pt. „Portret z matką”. Kuratorem wystawy jest prof. AS Katarzyna Radecka.

Na wernisaż oraz pamiątkowe zdjęcie (w prezencie) zapraszamy 26 maja 2015 roku, o godz. 17.00 do Galerii R+ w Pałacu pod Globusem, plac Orła Białego 2.

Agnieszka Babińska – absolwentka fotografii na Wydziale Komunikacji Multimedialnej Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, zajmuje się fotografią inscenizowaną, od wielu lat fotografując siebie i konsekwentnie realizując prace o bardzo osobistym wymiarze, które zakwalifikować można do nurtu feministycznego. Patrząc od strony upodobań gatunków i konwencji zajmuje się fotografią klasyczną, ale w zasięgu jej zainteresowań jest również wideo-art, instalacja i nowe media. Pracuje jako asystentka w Międzywydziałowym Studium Fotografii na ASP w Gdańsku. Doktorantka PWSFTviT w Łodzi.
Agnieszka Babinska 3Agnieszka Babinska 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *