Weronika Kępa | ARTsquad

Projekt ARTsquad powstał we współpracy ze Szczecińskim Inkubatorem Kultury, a jego autorką jest Weronika Kępa – studentka trzeciego roku w Architektury Wnętrz w Akademii Sztuki w Szczecinie. Jego celem jest zaprezentowanie lokalnych, na razie szczecińskich marek i przedsiębiorstw.

 

 

Autorzy o projekcie:

Chodzi o odpowiedź na zapotrzebowanie odbiorców, którzy coraz częściej stawiają na lokalne produkty i projekty. ARTsquad powstał jako swoisty elementarz lokalnej jakości, który ma za zadnie być narzędziem w procesie przeciwstawiania się masowości i wspierania miejskiej gospodarki.

Zależy nam również na wsparciu młodych artystów z Akademii Sztuki w Szczecinie. Chcemy dać im możliwość zaprezentowania się.

Co zrobiliśmy? Aktualnie publikowany jest na profilu Facebooku : ARTsquad Szczecin i Szczecińskiego Inkubatora Kultury. Jesteśmy autorami artykułu dla e-magazynu Kultura versus Natura pt. Moda Lokalna (http://issuu.com/kvsn/docs/magazyn_kvsn.1/38).

Od teraz tworzymy e-magazyn ARTsquad Szczecin (http://issuu.com/artsquad/docs/00) w którym znajdziecie wywiady z przedstawicielami marki : Bóg Wie Co, Fikus, Kavalki, Ilu, Fun in Design oraz projekty dwóch studentek Akademii Sztuki: Pauli Prus – studentki III roku grafiki oraz Natalii Kozak III roku Grafiki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *