Warsztaty z twórcami „Wiedźmina”

9 października 2015 | piątek | godzina 11.00 | Teatr Akademii Sztuki w Szczecinie

 

Zaproszeni prelegenci podczas warsztatów opowiedzą o tym jakie umiejętności przydają się w pracy w branży gier komputerowych, jakie są niezbędne, bez czego można się obyć. Będą to warsztaty dla wszystkich tych, którzy chcą się przekonać czy to praca dla nich, albo już są o tym przekonani i chcą się dowiedzieć czego dokładnie będzie się od nich wymagać, o co mogą pytać podczas rekrutacji.

 

Uczestnicy warsztatów zobaczą jak wygląda praca nad grą AAA, taką jaką jest Wiedźmin 3 — Dziki Gon, w jednym z najlepszych studio tworzących gry – CD PROJEKT RED.

 

 

 

Marcin Klicki – Senior Character Artist

Pierwsze poważne zlecenia Marcin zaczął wykonywać w 2004 roku, a w

2007 roku przyjął propozycję Tomasza Bagińskiego w Platige Image. Od 11 lat pracuje przy wielu reklamach, animacjach, filmach czy cinematicach – w takich firmach jak: Human Ark, Arsthenea, Platige Image. W czerwcu 2012 roku rozpoczął pracę dla CD Projekt Red i jest to dla niego praca marzeń. Marcin prowadzi szkolenia oraz wykłady na temat modelowania, programów typu Zbrush czy Wings3D – m.in. dla studentów ASP, studentów szkoły grafiki Platige Image.

 

Marek Madej – Concept Artist

I’m a digital artist working mainly as a concept artist and illustrator. Currently for CD Project Red since 2012 where I has an opportunity to work on the Witcher 3: Wild Hunt. In the past I worked for several companies such as Platige Image, Human Ark, Metropolis Software, and I did smaller freelance work for many other companies.

 

Warsztaty otwarte dla wszystkich studentów Akademii Sztuki w Szczecinie.

 

warsztaty_plakat_01

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *