Świąteczna iluminacja Enei rozświetli Szczecin, a studenci Akademii Sztuki zaśpiewają dla mieszkańców

18 grudnia 2016 | niedziela | godzina 12.00 | plac Lotników | Szczecin

W najbliższą niedzielę zapraszamy na wydarzenie zorganizowane w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego – Lśniące światełko z Eneą. Na Placu Lotników mieszkańcy będą mogli podziwiać rzeźby świetlne stworzone z kilkudziesięciu tysięcy energooszczędnych lampek.

By wprowadzić mieszkańców Szczecina w prawdziwie świąteczną atmosferę Enea wraz z Żeglugą Szczecińską, w ostatni weekend przed Bożym Narodzeniem, przygotowała niedzielę pełną atrakcji. W trzech miejscach w centrum miasta – na pl. Lotników, pl. Żołnierza Polskiego i w Alei Kwiatowej obywa się Jarmark Bożonarodzeniowy. Każde z tych miejsc na czas jarmarku zmieni swoją nazwę. Od 16 do 23 grudnia Aleja Kwiatowa stanie się Świetlistą Aleję, pl. Żołnierza Polskiego Przystankiem Św. Mikołaja, a pl. Lotników zmieni nazwę na Leśny Zakątek.

Enea w niedzielę 18 grudnia od godziny 12 zaprasza na atrakcje przygotowane na placu Lotników w ramach „Lśniącego światełka z Eneą”. Na najmłodszych czekać będą animacje i zabawy, a na trochę starszych energetyczna zumba. Enea przygotowała także fotobudkę z okolicznościową grafiką, możliwość tworzenia rzeźby lodowej oraz dekorowania styropianowych bombek i zrobienia świątecznych ozdób. Nie zabraknie konkursów, oczywiście z nagrodami. Gorącą atmosferę zapewni także rozgrzewająca czekolada, kawa i herbata. O godzinie 16 na scenie Enei rozpocznie się część oficjalna. Wystąpią tu artyści Akademii Sztuki w Szczecinie. Usłyszymy instrumentalne wersje amerykańskich kolęd w wykonaniu Barbary Rudzińskiej oraz Marty Kijek, a także świąteczne utwory przepełnione pozytywną energią w wykonaniu Pauliny Skrzypek, Pauliny Grześków, Justyny Pustówki, Krzysztofa Wyszyńskiego, Malwiny Bieganowskiej i duetu OHO!KOKO!

Zachęcamy do udziału w „Lśniącym światełku z Eneą”!

enea_ogloszenie_prasowe_fotka

www.enea.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *