Ruszają płatne staże w Akademii Baltic Neopolis

Baltic Neopolis Orchestra  zaprasza studentów i absolwentów Akademii Muzycznych na płatne staże w ramach Akademii Baltic Neopolis. Oferta skierowana jest do skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów i kontrabasistów. Chętni mogą zgłaszać się do 15 lutego.

W Baltic Neopolis Orchestra występują wykładowcy akademii Sztuki w Szczecinie (m.in. Emilia Goch i Tomasz Szczęsny). Płatne staże będą obejmować serię zajęć indywidualnych i sekcyjnych,  koncertów, nagrań płytowych ze światowej sławy muzykami – gośćmi Orkiestry w trakcie sezonu. Koncerty i zajęcia dla uczestników programu będą prowadzone przez tak wybitnych artystów, jak Vasko Vassilev (Covent Garden Opera House), Tomasz Tomaszewski (Deutsche Oper), Andriy Viytovych (Royal College of Music) czy Svetlin Roussev (Orchestre de Paris) oraz liderów Baltic Neopolis Orchestry.

Zgłoszenia zawierające życiorys artystyczny można wysyłać do 15 lutego 2016 roku na adres: akademia@balticneopolis.pl . Przesłuchania odbędą się 21 lutego w Szczecinie. Programy przesłuchań znajdują się na www.balticneopolis.pl/index.php/akademia-bno .

Więcej informacji o Akademii: tel. +48 504 716 740, e-mail akademia@balticneopolis.pl

Akademia_Baltic_Neopolis_plakat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *