Popołudnie ekspertów

19 lutego 2016 | piątek | godzina 16.00 | Ogród Zimowy | Pałac pod Globusem | pl. Orła Białego 2 | Szczecin

 

Jak skutecznie działać? Jak zmieniać świat? Dowiesz się podczas „Popołudnia Ekspertów programu Lider Zachodniopomorski”.

To wyjątkowe wydarzenie skierowane do wszystkich młodych ludzi, którzy chcą się zainspirować, zmotywować i podjąć nowe działania w dziedzinie aktywności społecznej. W piątkowe popołudnie 19 lutego (start o godz. 16.00) ugości nas inspirująca Mediateka w Akademii Sztuki w Szczecinie, a swoim wystąpieniem na temat motywowania siebie i innych zainspiruje Konrad Dembczyński – trener, mówca, szkoleniowiec, organizator wyjątkowych wydarzeń w Szczecinie, w tym Inspiration Day Show!

Swoim doświadczeniem w dziedzinie działalności społecznej podzielą się młodzi, aktywni, działający społecznie: Łukasz Kamiński – radny i działacz z Gryfina, Jan Wójcik reprezentujący Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze, Damian Kisielewski – reprezentant Rady Osiedla Niebuszewo, Anna Biały z Regionalnego Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu POLITES. Spotkanie będzie okazją, aby przekonać się w jak wielu obszarach można działać, porozmawiać z młodymi, lecz już doświadczonymi społecznikami, zadać nurtujące pytania i, mamy taką nadzieję, poczuć przysłowiową miętę do…… aktywności społecznej i obywatelskiej.

Spotkanie organizuje Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego wraz z Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct-Szczecin. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak chęć przybycia prosimy potwierdzić w wiadomości poprzez profil Facebook Sekretariatu ds. Młodzieży podając imię i nazwisko oraz e-mail: https://www.facebook.com/sekretariatdsmlodziezy

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1737459426484505/

Gdzie: Mediateka Akademii Sztuki w Szczecinie, pl. Orła Białego 2

Kiedy: 19 lutego (piątek), godz. 16.00-19.00

Popołudnie eksperckie  jest częścią kilkumiesięcznego programu ,,Lider Zachodniopomorski”, w którym bierze udział 19 osób reprezentujących różne miejscowości regionu i środowiska takie jak: młodzieżowe rady miast, samorządy szkolne, organizacje młodzieżowe, grupy nieformalne. W weekend 20-21 lutego Liderzy spotkają się po raz trzeci, by wziąć udział w warsztatach dotyczących wykorzystywania możliwości przestrzeni publicznej i zasobów lokalnych w projektach młodzieżowych oraz pracy metoda projektową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *