Open Call to szansa by pokazać siebie, swój projekt i swoje pomysły na festiwalu CUBETURA!

Open Call skierowany jest do projektantów, studentów, wykładowców oraz absolwentów szkół artystycznych i technicznych związanych z projektowaniem wnętrz, małej architektury i przedmiotów użytkowych, którzy chcieliby podzielić się efektem swojej pracy z szerokim gronem odbiorców.

KOOPERACJA – Tak brzmi hasło tegorocznej edycji festiwalu. Nie jest to jedynie slogan, a słowo klucz, które na celu ma zachęcić Was – projektantów, designerów, twórców, do dzielenia się tym, co tworzy się w Waszych głowach. A wszystko po to, żeby rodzimy, świeży design zaistniał na mapie Polski. Liczymy na to, że Wasze prace i projekty pomogą nam zbudować niezwykłe wydarzenie.
Zgłaszane projekty mogą być zarówno pracami zbiorowymi, jak i indywidualnymi. Mogą składać się z jednego lub wielu elementów. Należy pamiętać, że powinny być „produktem” skończonym, opisanym w jasny i klarowny sposób wraz z dokumentacją fotograficzną czy wizualizacjami i specyfikacją wszystkich elementów, które konieczne są do jego przedstawienia (wymagana powierzchnia, spis materiałów i inne warunki instalacji). Praca powinna odpowiadać choć w części na tematykę szeroko pojętego designu.

Selekcji wśród zgłoszeń, które zostaną wybrane do uczestniczenia w festiwalu CUBETURA, dokona zespół składający się z członków Koła Trójkąt (oficjalnego organizatora), którzy na podstawie nadesłanych prac wybiorą te najciekawsze.

Nabór projektów do tegorocznej edycji CUBETURY trwa do 8. maja. Projekty zgłoszone po wyznaczonym terminie nie będą brane pod uwagę. Nie wezmą udziału w wystawach podczas kolejnych edycji festiwalu lub przy jakichkolwiek innych wydarzeniach realizowanych przez organizatora. Wybrane projekty będą promowane pod szyldem CUBETURY na stronie internetowej, materiałach prasowych oraz portalach społecznościowych.

Więc jeśli chcecie podzielić się z nami projekcją multimedialną, prototypem sofy, makietą domu modułowego czy planszami pokazującymi koncept wnętrz showroomu VITRY – wysyłacie swoje zgłoszenia. Czekamy na nie do 8. maja.

Jeśli masz pomysł, coś ciekawego na oku, wszystko w imię hasła KOOPERACJA lub po prostu chcesz aktywnie zaangażować się w świetne wydarzenie i dołączyć do ekipy CUBETURY, zapraszamy do współpracy!

To co?
Widzimy się w CZERWCU!?

Poniżej przydatne pliki:

regulamin_OPEN CALL_2016

opis_cubetura_2016

know how_OPEN CALL_2016

formularz_OPEN CALL_2016

 

PROFILOWE_LOGO_180x180px_

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *