OFFLINE IMPACT | warsztaty

7 października 2015 | środa | godziny 16.00 – 19.00 | Zona Sztuki Aktualnej | Pałac pod Globusem

 

OFFLINE IMPACT  warsztaty dla artystów i kuratorów towarzyszące wystawie Gregora Różańskiego „Backroom/Zaplecze”. Prowadzenie: Romuald Demidenko / newartcenter.info

Organizator: Zona Sztuki Aktualnej, Szczecin.

 

Zobowiązują zapisy do 01.10.2015:

www.newartcenter.info/warsztaty

 

Każdego dnia przeglądamy na ekranach naszych urządzeń niezliczoną ilość obrazów i treści, ale nie zdajemy sobie często sprawy, że dystrybuujemy w ten sposób jednocześnie dane dotyczące naszej obecności w internecie. Jak możemy ograniczyć nadmierny wpływ kontroli w sieci nie rezygnując przy tym z narzędzi stosowanych w pracy na co dzień?

 

Zapraszamy na warsztaty dla artystów i kuratorów towarzyszące wystawie Gregora Różańskiego „Backroom/Zaplecze”. Uczestnicy będą mogli omówić temat wpływu mediów społecznościowych na produkcję artystyczną i dystrybucję produktów kultury w ostatnich latach oraz przećwiczyć kilka metod efektywnej komunikacji. Spotkanie będzie też okazją do przedyskutowania wybranych wątków tematycznych związanych z wystawą Gregora Różańskiego.

 

Więcej informacji: contact@newartcenter.info

Uczestnicy proszeni są o przygotowanie wygodnego stroju.

 

Prowadzenie: Romuald Demidenko, kurator i producent projektów. W ostatnich latach współpracował z takimi instytucjami jak BWA Zielona Góra, BWA Wrocław, Muzeum Współczesne we Wrocławiu, Zamek Królewski w Warszawie, Martin Gropius Bau w Berlinie oraz CSW Zamek Ujazdowski. Współzałożyciel platformy kooperacyjnej dla artystów i kuratorów newartcenter.info. Obecnie współprowadzi praktyczne warsztaty dotyczące wzmacniania więzi lokalnych dzięki wykorzystaniu technologii. Tegoroczny stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *