Meisinger Music Festival – Szczecin 2019

15 – 22 września 2019

We wrześniu ponownie zabrzmi w Szczecinie muzyka na najwyższym światowym poziomie. To za sprawą festiwalu który od początku swojego istnienia ma na celu zapraszanie do Szczecina największych gwiazd muzyki klasycznej – MEISINGER Music Festival. W trakcie dwóch poprzednich edycji w trakcie MEISINGER Music Festival wystąpili m.in. Piotr Anderszewski, Soyoung Yoon, Daniel Stabrawa, L’Arpeggiata, Mariza, Sinfonia Varsovia, Juanjo Mosalini i wielu innych wybitnych artystów którzy wspólnie wystąpili dla blisko 10 000 słuchaczy.

W tym roku wystąpią między innymi Ivo Pogorelich (jeden z najbardziej legendarnych pianistów w historii muzyki), Sumi Jo (jedna z największych gwiazd operowych świata), Orkiestra Sinfonia Varsovia (najlepsza polska orkiestra i jedna z najlepszych orkiestr w Europie), Alena Baeva (skrzypaczka o niesamowitej osobowości i wielkim talencie) i Janoska Ensemble (zespół przełamujący bariery muzyczne i porywający słuchaczy na całym świecie).

Szczegółowe informacje i bilety: bilety.fm

Na festiwal zapraszają:

wirtuoz gitary i dyrektor artystyczny festiwalu oraz wykładowca Akademii Sztuki w Szczecinie – Krzysztof Meisinger oraz Miasto Szczecin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *