Mateusz Warzecha | II miejsce „Porta By Me”

Mateusz Warzecha, Drzwi Gata,  II miejsce w "Porta By Me"

Mateusz Warzecha, Drzwi Gata, II miejsce w „Porta By Me”

Mateusz Warzecha, Drzwi Gata,  II miejsce w "Porta By Me"

Mateusz Warzecha, Drzwi Gata, II miejsce w „Porta By Me”

Student II roku Architektury Wnętrz na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie – Mateusz Warzecha zdobył II nagrodę w konkursie „Porta By Me” organizowanego przez firmę Porta drzwi oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Mateusz zaprojektował drzwi Gata z uchylnymi kieszeniami do przechowywania książek, czasopism i listów. Gratulujemy!

Autorski opis projektu: 
”Drzwi GATA są próbą rozwiązania problemu braku miejsca do przechowywania drobnych rzeczy w pomieszczeniach. Wielokrotnie spotykamy się na co dzień z sytuacją, gdy nie wiemy, gdzie tymczasowo przechować ulubione czasopisma, wciąż nieprzeczytane książki, czy listy. Za sprawą zastosowania systemu uchylnych klap, na drzwiach znajduje się przestrzeń, w której możemy przechowywać drobne przedmioty.”

Uzasadnienie jury: 
”O wyróżnieniu projektu zadecydowała przede wszystkim jego praktyczność i estetyczność. Rozwiązanie łączy w sobie podstawową funkcję drzwi z możliwością przechowywania niewielkich przedmiotów codziennego użytku. Biorąc pod uwagę jego estetykę, z jednej strony nasuwa się myśl o oczywistości, z drugiej jednak jest efekt zaskoczenia. Co więcej, projekt był bardzo dobrze zaprezentowany.”

Strona konkursu: www.portabyme.pl

Wyniki konkursu: http://blogporta.pl/search/1/page/11?print=print-pagehttp://www.sztuka-wnetrza.pl/3656/artykul/porta-by-me-wyniki

Więcej projektów i zdjęć można znaleźć na stronie – www.mhwdesign.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *