Konkurs na gadżet dla CPK | spotkanie

25 czerwca 2015 | czwartek | godzina 13.00 | Sala Kameralna | Pałac pod Globusem Szczecin

 

Zapraszamy studentów i absolwentów uczelni artystycznych do udziału w konkursie na gadżet promujący Centrum Przemysłów Kreatywnych.

 

Oczekujemy niebanalnego i oryginalnego projektu gadżetu, który podkreśli wyjątkowy charakter Centrum Przemysłów Kreatywnych w Szczecinie. Zwycięski projekt zostanie wdrożony do produkcji.

 

Dla potencjalnych uczestników konkursu organizujemy spotkanie informacyjne, podczas którego Katarzyna Łuć, opowie miedzy innymi o tym jak przygotować projekt, na co uważać, by nie wygenerować niechcianego komunikatu, czy jak zaprojektować gadżet, żeby spełniał wymogi produkcyjne.

 

Katarzyna  Łuć, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi im. Władysława Strzemińskiego na Wydziału Tkaniny i Ubioru, specjalizacji Projektowania biżuterii, jak również Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Historyczno -Filozoficznego kierunku Etnologii i Antropologii Kultury. Zawodowo związana ze światem reklamy, hobbystycznie ze światem mody, szczególnie w sferze upcyclingu.

 

Szczegółowe informacje o projekcie Akademia ZMIENIA Szczecin: Centrum Przemysłów Kreatywnych http://cpk.akademiasztuki.eu/

 

Informacje o konkursie, regulamin i formularz rejestracyjny: http://cpk.akademiasztuki.eu/blog/

 

Nagroda: 2000 zł brutto + produkcja gadżetu

Termin składania projektów: do godziny 20.00 13 lipca 2015.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *