Kamila Rorbach, studentka WSW, z wygraną w konkursie Astro Atelier 20th.

Kamila Rorbach, studentka II roku II stopnia na kierunku architektura wnętrz na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie wygrała w konkursie Astro Atelier 20th, w kategorii „salon lub sypialnia indywidualnego inwestora”.

 

Ze strony Organizatora – Aurora Technika Świetlna

 

„Podczas prestiżowych 4Design Days miał miejsce finał konkursu Astro Atelier 20th. Jury konkursu nie miało łatwego zadania wybierając najlepsze projekty. Prac konkursowych nadesłano bardzo dużo i wszystkie nosiły cechy i wartości które są niezwykle bliskie marce Astro Lighting. (…)

 

W kategorii „salon lub sypialnia indywidualnego inwestora” Pani Kamila Rorbach. Jak sami podkreślają, projekt ujął członków Jury kompleksowością i niezwykłym wyczuciem formy. Innowacyjne zastosowanie opraw Mashiko jako elementu większej kompozycji ściennej nie tylko uatrakcyjniło sprawdzony już sposób prezentacji obrazów/ grafik, ale też pozytywnie wpłynęło na jego walory estetyczne i stronę funkcjonalną. Konsekwencja w projektowaniu przejawiała się w wykorzystaniu plafonów z serii Mashiko jako oświetlenia ogólnego i elementu łączącego wypoczynkową część salonu z jadalnią. Właściwe określenie i zinterpretowanie problemu przejścia pomiędzy salonem i kuchnią pozwoliło projektantce na znalezienie oryginalnego rozwiązania projektowego w postaci kurtyny i logiczne, ale jak najbardziej uzasadnione. Architektura powinna prowokować, a zaproponowane w projekcie rozwiązania są nie tylko innowacyjne, ale również bliskie codziennemu rytmowi dnia potencjalnych użytkowników wnętrza.”

 

Film z wydarzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=Nw51xa_iwCE

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *