IV Majowy Konkurs Gitarowy 2018

zgłoszenia do 3 maja 2018 | wydarzenie odbędzie się 21 maja 2018  | poniedziałek | Sala Teatralna | Pała c pod Globusem | pl. Orła Białego 2

 

Zapraszamy  wszystkich, którzy chcieliby w przyszłości studiować muzykę, do  wzięcia udziału w przesłuchaniach konkursowych lub posłuchania grających. Konkurs odbędzie się w Sali Teatralnej Akademii Sztuki w Szczecinie 21 maja 2018 roku.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół muzycznych I i II stopnia lub osoby uczące się gry na gitarze klasycznej prywatnie. Nie ma limitu wieku i podziału na kategorie wiekowe. Uczestnicy występują w kolejności od najmłodszego do najstarszego.

Program obejmuje dowolny repertuar solowy na gitarę klasyczną, którego czas trwania nie przekracza 10 minut. Jury składać się będzie z nauczycieli delegujących uczestników pod przewodnictwem dr hab. Korneli Arwicz-Sienickiej, profesora nadzwyczajnego AS.

Przewidziane są nagrody rzeczowe. Po ogłoszeniu wyników możliwe bezpłatne konsultacje z Przewodniczącą Jury. Przyjazd uczestników i nauczycieli na koszt własny. Po przesłuchaniach planowany jest koncert gitarowy.

Zgłoszenia należy przesyłać do 3 maja 2018 roku na adres: konkursgitarowy@akademiasztuki.eu.

Karta zgłoszenia i regulamin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *