Global Service Jam

W dniach 26-28 lutego 2016 r. odbędzie się kolejna edycja światowego projektu Global Service Jam – trzydniowe warsztaty prowadzone według określonej formuły (problem > pomysł > prezentacja > próba > prototyp) równocześnie na całym świecie.

W piątek 26-go lutego, ponad dwa tysiące osób na całym świecie, m.in. w Poznaniu, Nowym Jorku, Warszawie, Mediolanie, Szczecinie, Moskwie i prawie 100 innych miastach na sześciu kontynentach, zasiądzie do projektowania innowacyjnych usług.

 

W Szczecinie warsztaty odbędą się na placu Orła Białego 2 w budynku CPK. Wszyscy uczestnicy Global Service Jam poznają „temat przewodni” do projektowania w tym samym czasie – wieczorem, pierwszego dnia warsztatów. Po 48 godzinach ich gotowe projekty usług zostaną opublikowane w Internecie na zasadach Creative Commons.

Global Service Jam to wspólny projekt CPK Centrum Przemysłów Kreatywnych, Inkubatory AIP Szczecin oraz studentów Akademii Sztuki w Szczecinie (Wydział Sztuk Wizualnych, Wydział Malarstwa i Nowych Mediów).

 

Tegoroczna edycja Global Service Jam Szczecin odbędzie się w nowym budynku CPK Centrum Przemysłów Kreatywnych należącym do Akademii Sztuki w Szczecinie przy placu Orła Białego 2.

Więcej info na http://gsjam2016.evenea.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *