Fotorelacja z koncertu charytatywnego dla Iskierki

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu Wydziału Edukacji Muzycznej – Zakładu Emisji Głosu dla Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Dzieci z zespołem Downa „Iskierka”.

 

Szczególne podziękowania należą się głównej inicjatorce Kasi Borkowskiej spiritus movens akcji charytatywnej. Kierownik Zakładu Emisji Głosu – dr Małgorzata Kowalik koordynowała część artystyczną koncertu. W przygotowaniu wykonawców pomógł dr Paweł Wolski. Przy fortepianie, jak zwykle, wspomagała studentów Małgorzata Wielgolińska ale także Magda Bober, Marek Kwarta, Michał Landowski. Studenci z pomocą naszych wykładowców Artemidy Ikonomu – Cichockiej oraz Iwony Wierzbickiej przygotowali i zrealizowali warsztaty, które udały się wspaniale, dzieci zrealizowały wszystkie zabawy i zadania, nauczyły się piosenki i tańca, które później zaprezentowały na koncercie. Świetnie spisali się także widoczni na zdjęciach wykonawcy. Zebraliśmy trzy wielkie worki zakrętek, sprzedane zostało przygotowane na akcję ciasto, kawa, herbata, zimne napoje (przygotowane przez studentów lub sponsorów, którzy sami zgłosili się do pomocy po informacji na Facebooku zamieszczonej na portalu przez Kasię). Oprócz tego byli studenci którzy pomagali w organizacji, strojeniu sali (bo to był przecież Dzień Dziecka) za co serdecznie dziękujemy. Wspomagała nas także – już nie po raz pierwszy pani Monika Jakubcewicz, której podopieczni z SP 35 zaprezentowali tańce śląskie oraz grę na flażoletach i instrumentach perkusyjnych. Koncert był ciepły radosny i bardzo wzruszający. Pełna lista studentów zaangażowanych w ten wielkiego serca projekt:

 

Katarzyna Borkowska – główna organizatorka, dobra dusza przedsięwzięcia, bez niej nie ten koncert nie zaistniałby jako akcja charytatywna

 

Franciszek Juszczak,

Bogna Jaśkiewicz,

Iga Prymus,

Klaudia Drapikowska,

Magdalena Bober,

Maja Lewicka,

Monika Mamos,

Wioleta Iwanicka,

Ania Wachterowa,

Marek Kwarta,

Aleksandra Przybyła,

Filip Bańkowski,

Marta Roman,

Michał Landowski,

Natalia Grudnik,

Aleksandra Wilk.