Forma użytkowa w przestrzeni otwartej | Galeria R+

4-13 marca 2016 | Galeria R+ | Pałac pod Globusem
wernisaż – 4 marca 2016, godz. 12.00,
Wystawa czynna do 13 marca 2016.
Galeria R+ zaprasza na wystawę pokonkursową prezentującą projekty studentów Pracowni Projektowania Mebla (prowadzonej przez prof. Marka Owsiana, dr Katarzynę Utecht, as. Pawła Machometa) Akademii Sztuki w Szczecinie, powstałe we współpracy z producentem małej architektury, placów zabaw dla dzieci i innych obiektów dedykowanych przestrzeni miejskiej, firmą Lars Laj Polska.
Zadaniem studentów trzeciego roku architektury wnętrz było zaprojektowanie obiektów dostosowanych formą i funkcją do użytkowania ich w otwartych przestrzeniach. W trakcie trwającej jeden semestr drogi projektowej, studenci zapisywali swoje pomysły w formie szkiców, wizualizacji oraz ręcznie wykonywanych modeli, które opracowywane były w ramach zajęć z przedmiotu Projektowanie Mebla, prowadzonego na Wydziale Sztuk Wizualnych.
Efekty ich pracy przedstawione zostaną w czasie wernisażu, który odbędzie się dnia 4 marca 2016, o godz. 12.00 w Galerii R+, w Pałacu pod Globusem. Podczas wydarzenia poznamy zwycięzców konkursu oraz zostaną wręczone nagrody.
Partnerem wydarzenia i fundatorem nagród jest firma Lars Laj Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *