Ewelina Adam | „It must be the place”

9 – 20 czerwca 2015 | wernisaż 9 czerwca | godzina 18.00 | Galeria Rektorska | Pałc pod Globusem
Wybrane realizacje projektów wnętrz z lat 2011 -2015 autorstwa Eweliny Adam będą prezentowane na wystawie pt. „It must be the place” w Galerii Rektorskiej w Pałacu pod Globusem.

 

Ewelina Adam

Wykładowczyni przedmiotów Projektowe Techniki Cyfrowe oraz Podstawy Projektowania Wystaw na Wydziale Sztuk Wizualnych w Akademii Sztuki w Szczecinie.

Absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej, którą ukończyła z tytułem magistra w 2009 r.

Wielokrotna stypendystka Prezydenta miasta Szczecina.

W 2008 roku brała udział w programie stypendialnym Erasmus w Weissensee Kunsthochschule w Berlinie w pracowni Projektowania Produktu pod kierunkiem prof. Carola Zwick.

W czasie studiów rozpoczęła trwającą do dziś współprace z polsko-hiszpańska firma Carmen, tworząc całościowe projekty wnętrz dla kilkudziesięciu fili w Polsce oraz za granicą.

W swoim projektowaniu jest wierna zasadzie mówiącej o przyrodzie jako nieodzownym elemencie i narzędziu do kreacji współczesnej architektury, cały czas się starając przenosić tę ideę na płaszczyznę dalszej pracy projektowej.

Prowadzi własną pracownię projektową specjalizującą się w projektach architektury wnętrz, wystaw, mebli i produktów przemysłowych.

ewelina-adam-fb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *