Cubetura | kwalifikacja na wystawę KO – Projekt

Festiwal CUBETURA jako jeden z 10. projektów zakwalifikował się na wystawę kooperacyjnych prac studentów polskich uczelni artystycznych KO – Projekt. Cubetura znalazła się obok takich projektów jak Elementarz Projektanta, Przewodnik dla studentów od studentów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie czy Nocny Maraton Rysunkowy.

Cubetura czyli Studenckie Triennale Architektury Wnętrz w Szczecinie to największa, cykliczna wystawa projektów studentów oraz absolwentów Katedry Architektury Wnętrz i Form Użytkowych organizowana przez Koło Naukowe „Trójkąt”, działające na Wydziale Sztuk Wizualnych. W 2016 roku przypada II edycja triennale – odbędzie się w w dniach 27 maja – 5 czerwca.

cubetura

Więcej informacji na profilu Facebook Cubetury

wyniki

KO – Projekt jest inicjatywą wrocławskich studentów, którzy pragną czynnie uczestniczyć w kulturalnym rozwoju miasta. Autorzy pomysłu od kilku lat kolekcjonują doświadczenia w szeroko pojętym świecie sztuki i zauważając duże korzyści płynące ze współpracy pragną jej promocji. Wystawa zaprezentuje innowacyjne rozwiązania, interesujące połączenia technik i umiejętności. To zbiór najlepszych grupowych prac studentów oraz absolwentów uczelni artystycznych w Polsce, powstałych po roku 2010. [źródło: www.ko-projekt.pl]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *