CUBETURA 2016 Studenckie Triennale Architektury Wnętrz w Szczecinie

27 maja – 5 czerwca 2016| Szczecin

To już druga edycja wystawy projektów Katedry Architektury Wnętrz Akademii Sztuki
w Szczecinie, która odbędzie się w dniach 27 maja – 5 czerwca. Pragniemy pokazać nasze oryginalne pomysły oraz spojrzenie na młody, polski design i architekturę wnętrz. W tym roku po raz pierwszy do wystawy zapraszamy gości z innych uczelni artystycznych, aby przekonać się, co projektują oraz żeby przejezdni poznali Szczecin z tej designerskiej – mniej znanej – strony.
Hasło tegorocznej edycji to KOOPERACJA – współpraca, która przejawia się nie tylko
w wielofunkcyjności projektów, grupowej pracy, ale także w interdyscyplinarności! Na gości czekają wykłady, spotkania, warsztaty, wystawy, prelekcje i wiele innych interesujących wydarzeń m.in.: spotkanie z Anną Vonhausen czy warsztaty ze szczecińskimi projektantami: Ireneuszem Kuriatą, Olgą Sietnicką, Agnieszką Dajczak, Pawłem Machometem (Rzuć Pan Okiem) a także wieloma innymi, szalenie kreatywnymi ludźmi. CUBETUTA to festiwal dla wszystkich, bez względu na wiek. Każdy znajdzie tutaj coś interesującego.
W tym roku festiwal gościć będzie w Akademii Sztuki w Szczecinie, CPK Centrum Przemysłów Kreatywnych, Off Marinie, Nowym Browarze Szczecin, Galerii R+, Kluboksięgarni Fika (w Muzeum Narodowym) czy Ars Atelier.

Dokładny program festiwalu oraz zapisy na wydarzenia festiwalowe dostępne na stronie internetowej www.cubetura.pl

Sponsor główny wydarzenia: SITAG, VANK
Projekt dofinansowany ze środków Miasta Szczecin.

0 1 2 3 4 5 6 7 8