Arch Inside | nabór prac

Organizatorzy: dr Katarzyna Utecht (kurator), mgr Dominika Zawojska (kurator i pomysłodawca wydarzenia) mgr Paweł Machomet (kurator) zapraszają do przesyłania prac związanych z architekturą, architekturą wnętrz oraz szeroko pojętą sztuką użytkową, a także fotografią związaną z odczuwaniem architektury:

Nabór prac trwa do końca czerwca.

 

We wrześniu 2018 roku, nauczyciele akademiccy Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie – dr Katarzyna Utecht (kurator), mgr Dominika Zawojska (kurator i pomysłodawca wydarzenia) mgr Paweł Machomet (kurator) będą mieli przyjemność przedstawić po raz drugi wystawę Arch Inside.
Ostatnia edycja Arch inside była wystawą wykładowców oraz studentów, między innymi Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie, Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu,  Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Politechniki Śląskiej.
Wydarzenie staje  się cykliczną wystawą , która będzie szerzej prezentowała projekty powstające w najważniejszych uczelniach artystycznych w kraju i za granica. Pokazujemy projekty architektury, architektury wnętrz oraz szeroko pojętej sztuki użytkowej, ale także fotografii związanej z odczuwaniem architektury i przestrzeni.
Prace, które są pokazywane podczas wystawy to często koncepcyjne wizje projektowe wykonane przez studentów , czy wykładowców, ale także zdjęcia realizacji, które powstały w kraju i za granicą.
Pierwsza edycja Arch Inside 2017 została zaprezentowana podczas 5 Międzynarodowego Interdyscyplinarnego Sympozjum na temat Sztuki, Nauki i Technologii- Medea 2017. Po wydarzeniu wydany został katalog z zakwalifikowanymi pracami.
W styczniu 2018 roku odbyła się wystawa prac Arch Inside 2017 w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, w budynku, który zdobył  główną nagrodę Unii Europejskiej im. Mies’a van der Rohe 2015.

 

Druga edycja wydarzenia zostanie zorganizowana w Salonikach w Grecji w dniach
1-8.09.2018 roku.

W listopadzie zaplanowana jest również wystawa w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.
Po edycji Arch Inside 2018 także planowane jest wydanie katalogu z pracami biorącymi udział w wystawie.
Tematem tegorocznej edycji jest : „FUTURE VISIONS”
Czekamy na zgłoszenia prac dotyczących architektury wnętrz, sztuki użytkowej i designu.

Ważne daty:
– data rozpoczęcia naboru prac: 1.06.2018 r.
– data zakończenia naboru prac: 1.07.2018 r.
– data wyboru prac: 1.08.2018 r.

 

Zapraszamy na naszą stronę internetową:

 

www.archinside.eu

 

Facebook:

 

https://www.facebook.com/archinside.szczecin/

 

Pozdrawiamy serdecznie i liczymy na udział zarówno Wykładowców jak i Studentów.

 

Arch inside

dr Katarzyna Utecht

mgr Paweł Machomet

mgr Dominika Zawojska

 

Akademia Sztuki w Szczecinie

Wydział Sztuk Wizualnych

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *