Arch Inside Future Visions

13 – 30 listopada 2018 | Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Galeria przy Cerkwi | Akademia Sztuki w Szczecinie, Galeria Rektorska | Akademia Sztuki w Szczecinie- Galeria R+

We wrześniu 2018 roku, nauczyciele akademiccy Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie – dr Katarzyna Utecht (kurator), mgr Dominika Zawojska (kurator i pomysłodawca wydarzenia) mgr Paweł Machomet (kurator) mieli przyjemność przedstawić po raz drugi wystawę ARCH Inside w Centrum Noesis Saloniki w Grecji podczas 6 Międzynarodowego Interdyscyplinarnego Sympozjum na temat Sztuki, Nauki i Technologii- Medea 2018.
Druga edycja wydarzenia dotyczyła hasła : FUTURE VISIONS.

Wydarzenie staje się cykliczną wystawą, która prezentuje projekty studentów, wykładowców oraz profesjonalnych projektantów powstające w najważniejszych uczelniach artystycznych, czy biurach projektowych w kraju i za granicą. Pokazujemy projekty architektury, architektury wnętrz oraz szeroko pojętej sztuki użytkowej, ale także fotografii związanej z odczuwaniem architektury i przestrzeni. Prace, które są pokazywane podczas wydarzenia to często koncepcyjne wizje projektowe,ale także zdjęcia realizacji.

Pierwsza edycja ARCH Inside 2017 została zaprezentowana podczas 5 Międzynarodowego Interdyscyplinarnego Sympozjum na temat Sztuki, Nauki i Technologii- Medea 2017.
W styczniu 2018 roku prace zostały zaprezentowane podczas wystawy w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie w Galerii przy Cerkwi.

Szczecińska edycja wystawy Arch Inside Future Visions, odbywa się jednocześnie w trzech miejscach!

Wystawa: 13.11- 30.11.2018
Miejsce:
1. Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Galeria przy Cerkwi  – galeria czynna podczas koncertów symfonicznych (Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie)
2. Akademia Sztuki w Szczecinie, Galeria Rektorska (I piętro) – dostępna od poniedziałku do niedzieli w godz. 8.00 – 21.00 bezpłatnie (Pałac pod Globusem, pl. Orła Białego 2)
3. Akademia Sztuki w Szczecinie- Galeria R+ (piwnica) – dostępna od wtorku do soboty w godzinach 15.00 – 19.00 bezpłatnie (Pałac pod Globusem, pl. Orła Białego 2)

 

Organizatorzy wydarzenia:
Akademia Sztuki w Szczecinie, Wydział Sztuk Wizualnych, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, Wydział Architektury Wnętrz i Scenografii, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.
Partner:
Pomorze Zachodnie.